StatCounter (7.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (53 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Users
hu: Felhasználók

en: Privacy
hu: Adatvédelem

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Add tracking to specific pages
hu: Követőkód hozzáadása bizonyos oldalakhoz

en: opt-in or out of tracking
hu: követő be- és kikapcsolása

en: Add tracking for specific roles
hu: Követőkód megjelenítése bizonyos szerepkörök számára

en: JavaScript scope
hu: JavaScript hatóköre

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
hu: A követő aktív alapértelmezésben, de kikapcsolható.

en: Enable user tracking
hu: Felhasználó követés engedélyezése

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
hu: A követő <em>inaktív</em> alapértelmezésben, de bekapcsolható.

en: HTTP request status
hu: HTTP kérés állapota

en: Fails
hu: Sikertelen

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
hu: A rendszer vagy a hálózat beállításai nem teszik lehetővé, hogy a Drupal weboldalakat érjen el, ami csökkentett működést eredményez. A hiba oka a webszerver- vagy a PHP beállítása lehet, javasolt kijavítani, hogy elérhető legyen a rendelkezésre álló frissítési információk letöltése, a hírcsatornák betöltése, az OpenID felhasználásával történő belépés vagy más hálózatfüggő szolgáltatás.

en: Not restricted
hu: Nem korlátozott

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
hu: Csak abban az esetben jelenik meg, ha a következő PHP kód <code>IGAZ</code> értékkel tér vissza (PHP-módban, csak tapasztaltaknak ajánlott).

en: Pages or PHP code
hu: Oldalak vagy PHP kód

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
hu: Ha a PHP-mód lett kiválasztva, akkor a PHP kódot %php jelek között kell megadni. Hibásan megadott PHP kód működésképtelenné teheti a webhelyet!

en: Not customizable
hu: Nem testreszabható

en: Restricted to certain pages
hu: Bizonyos oldalakra korlátozva

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
hu: Figyelmeztetés: Ezt csak a megbízható szerepköröknek szabad megadni, mert biztonsági következményekkel jár.

en: Locally cache tracking code file
hu: A követőkód helyi gyorsítótárazása

en: Locally cached tracking code file has been updated.
hu: A helyben gyorsítótárazott követőkód frissítve lett.

en: Locally cached tracking code file has been saved.
hu: A helyben gyorsítótárazott követőkód el lett mentve.

en: Local cache has been purged.
hu: A helyi gyorsítótár kiürítve.

en: Tracking scope
hu: Követés hatóköre

en: Allow users to customize tracking on their account page
hu: Lehetővé teszi, hogy a felhasználók egyénileg állítsák a követőkód engedélyezését.

en: No customization allowed
hu: Egyedi beállítás nem engedélyezett

en: Tracking on by default, users with %permission permission can opt out
hu: A követő alapértelmezés szerint be van kapcsolva, de %permission joggal rendelkező felhasználók kikapcsolhatják maguknak

en: Tracking off by default, users with %permission permission can opt in
hu: A követő alapértelmezés szerint ki van kapcsolva, de %permission jogosultsággal rendelkező felhasználók bekapcsolhatják maguknak

en: Every page except the listed pages
hu: Minden oldal, kivéve az alábbiak

en: The listed pages only
hu: Csak a listázott oldalak

en: Opt-in or out of tracking
hu: Követőkód be-, vagy kikapcsolása

en: Allow users to decide if tracking code will be added to pages or not.
hu: Engedélyezi a döntést a felhasználók számára, hogy a követő megjelenjen az oldalakon, vagy sem.

en: Use PHP for tracking visibility
hu: PHP használata a követőkód láthatóságának feltételeként

en: Enter PHP code in the field for tracking visibility settings. %warning
hu: PHP-kód a követő láthatóságának beállításához. %warning

en: On by default with opt out
hu: Alapértelmezés szerint bekapcsolt, de kikapcsolható

en: Off by default with opt in
hu: Alapértelmezés szerint kikapcsolt, de bekapcsolható

en: Add to the selected roles only
hu: Csak a kijelölt szerepköröknek.

en: Add to every role except the selected ones
hu: Kivéve a kijelölt szerepköröknek.

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
hu: Ha egyik szerepkör sincs kiválasztva, akkor az összes felhasználó követve lesz. Ha egy felhasználó egyik bejelölt szerepkörnek a tagja, akkor követve lesz (vagy kihagyva, a beállítástól függően).

en: All pages with exceptions
hu: Minden oldal kivételekkel

en: Excepted: @roles
hu: Kivéve: @roles

en: Universal web tracking opt-out
hu: A látogatások mérésének általános tiltása

en: No privacy
hu: Nincs magánszféra

en: @items enabled
hu: @items engedélyezve
