StatCounter (7.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Roles
hy: Դերեր

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում
