StatCounter (7.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Statistics
jv: Statistik

en: Roles
jv: Parāgā

en: Users
jv: Panganggo

en: HTTP request status
jv: Status panjalukan HTTP

en: Fails
jv: Gagal

en: Not restricted
jv: Ora aman

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
jv: Kaca sing mbalekaké kode PHP iki dadi <code>TRUE</code> (namung sing mumpuni)

en: Pages or PHP code
jv: Kaca utawa kode PHP

en: Not customizable
jv: Ora bisa diatur dhéwé

en: Restricted to certain pages
jv: Kewates kācā tinamtu

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
jv: Welingan: Wénéhānā kanggo parāgā sing dipercaya waé; kawenangan iki nduwéni pengaruh marang keamanan situs.
