StatCounter (7.x-2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Statistics
ku: ئامار

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Fails
ku: سەرکەوتوو نابێت

en: Not restricted
ku: سنووردراو نەکراوە

en: Pages or PHP code
ku: پەڕەکان یانی کۆدی PHP
