StatCounter (7.x-2.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Statistics
mn: Статистик

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Users
mn: Хэрэглэгчид
