StatCounter (7.x-2.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Users
ps: غړي
