StatCounter (7.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Users
te: వాడుకరులు

en: HTTP request status
te: HTTP అభ్యర్థన స్థితి
