StatCounter (7.x-2.0-beta1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: HTTP request status
ug: HTTP ئىلتىماس ئەھۋالى

en: Not restricted
ug: چەكلەنمىگەن

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ug: 这些PHP代码返回<code>TRUE</code>的页面(仅限高手)

en: Not customizable
ug: خاسلىق تەڭشەلمىگەن

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ug: ئەسكەرتىش: پەقەت ھوقۇق بېرىلگەن ئەزالارغا بېرىلىدۇ، بولمىسا سېستىما بىخەتەرلىكىگە زىيانلىق.
