StatCounter (7.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (54 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Statistics
uk: Статистика

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Roles
uk: Ролі

en: Users
uk: Користувачі

en: Privacy
uk: Конфіденційність

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Add tracking to specific pages
uk: Додати відстеження певних сторінок

en: opt-in or out of tracking
uk: відстежувати чи ні

en: Add tracking for specific roles
uk: Додати відстеження певних ролей

en: JavaScript scope
uk: Місце вставки JavaScript

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
uk: Користувачі відстежуются за замовчуванням, але це можна вимкнути.

en: Enable user tracking
uk: Дозволити відстеження користувача

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
uk: Користувачі <em>не</em> відстежуються за замовчуванням, але це можна увімкнути.

en: HTTP request status
uk: Статус запиту HTTP

en: Fails
uk: Збій

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
uk: Конфігурація Вашої системи або мережі не дозволяє доступ Друпалу до вебсторінок, як результат - погіршення роботоздатності. Це може бути спричинене конфігурацією Вашого вебсервера, або параметрами PHP і повинно бути вирішено для можливості відображення оновлень, отримання елементів rss потоків, доступу через OpenID і інших мережево-залежних сервісів.

en: Not restricted
uk: Без обмежень

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
uk: Сторінки на яких цей PHP-код повертає <code>TRUE</code> (тільки для експертів)

en: Pages or PHP code
uk: Сторінки або PHP-код

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано опцію PHP, вставляйте код PHP між %php. Не забувайте що виконання некоректного коду PHP може порушити роботу вашого сайту.

en: Not customizable
uk: Не персоналізується

en: Restricted to certain pages
uk: Тільки для певних сторінок

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
uk: Увага: Надавати тільки довіреним ролям; це повноваження пов’язане з безпекою.

en: Locally cache tracking code file
uk: Файл коду відстеження кешувати локально

en: Locally cached tracking code file has been updated.
uk: Локально кешований код відстеження було оновлено.

en: Locally cached tracking code file has been saved.
uk: Локально кешований код відстеження було збережено.

en: Local cache has been purged.
uk: Локальний кеш було очищено.

en: Tracking scope
uk: Область відстеження

en: Allow users to customize tracking on their account page
uk: Дозволити користувачам персоналізувати відстеження на сторінці облікового запису.

en: No customization allowed
uk: Персоналізація заборонена

en: Tracking on by default, users with %permission permission can opt out
uk: За замовчуванням відстеження увімкнено, користувачі з правами "%permission" можуть його вимкнути

en: Tracking off by default, users with %permission permission can opt in
uk: Початково відстеження вимкнено, користувачі з правами "%permission" можуть його увімкнути

en: Every page except the listed pages
uk: На всіх сторінках, крім перерахованих

en: The listed pages only
uk: Тільки для перелічених сторінок

en: Opt-in or out of tracking
uk: Дозвіл або відмова від стеження

en: Allow users to decide if tracking code will be added to pages or not.
uk: Дозволити користувачам вирішувати - додавати код відстеження до сторінки чи ні.

en: Use PHP for tracking visibility
uk: Використання PHP для відстеження видимості

en: Enter PHP code in the field for tracking visibility settings. %warning
uk: Вводити код PHP у поле для відстеження параметрів видимості. %warning

en: On by default with opt out
uk: Увімкнено за замовчуванням з можливістю вимкнути

en: Off by default with opt in
uk: Вимкнено за замовчуванням з можливістю увімкнути

en: Add to the selected roles only
uk: Додати лише для вибраних ролей

en: Add to every role except the selected ones
uk: Додати для всіх ролей, крім вибраних

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
uk: Якщо не вибрано жодної ролі, то стеження буде проводитися за всіма користувачами. Якщо користувач одну з позначених ролей, то цей користувач буде відстежений (або вилучений з відстеження, залежно від налаштувань вище)

en: All pages with exceptions
uk: Усі сторінки з винятками

en: Excepted: @roles
uk: Виключено: @roles

en: Universal web tracking opt-out
uk: Універсальна відмова від веб-відстеження

en: No privacy
uk: Без конфіденційності

en: @items enabled
uk: @items дозволено

en: If enabled and your Statcounter server receives the <a href="http://donottrack.us/">Do-Not-Track</a> header from the client browser, the Statcounter server will not track the user. Compliance with Do Not Track could be purely voluntary, enforced by industry self-regulation, or mandated by state or federal law. Please accept your visitors privacy. If they have opt-out from tracking and advertising, you should accept their personal decision.
uk: Якщо увімкнено і ваш сервер отримує заголовок<a href="http://donottrack.us/">Do-Not-Track</a> від клієнтського браузера, сервер  Statcounter не відстежуватиме користувача. Сумісність з Do Not Track може бути чисто добровільною, забезпечуватися саморегулюванням галузі, або вимагатися за законом штату або федеральним законом. Будь ласка, поважайте конфіденційність ваших відвідувачів. Якщо вони відмовляються від стеження та реклами, потрібно прийняти їх особисте рішення.
