StatCounter (7.x-2.0-rc1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Users
ast: Usuarios

en: HTTP request status
ast: Estáu de la petición HTTP.
