StatCounter (7.x-2.0-rc1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Statistics
et: Statistika

en: Roles
et: Rollid

en: Users
et: Kasutajad

en: Privacy
et: Privaatsus

en: HTTP request status
et: HTTP päringu olek

en: Fails
et: Ebaõnnestumisi

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
et: Teie süsteemi või võrgu seaded ei luba Drupalil ligi pääseda välistele veebilehtedele, mistõttu on hetkel Drupali funktsionaalsus piiratud. See võib olla põhjustatud veebiserveri seadetest või PHP seadetest ja tuleks lahendada, et saada infot saadaolevate uuenduste kohta, alla laadida uudisteagregaatori vooge, logida sisse OpenID abil või kasutada mõnda muud veebiühendusest sõltuvat teenust.

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
et: Lehed, mille puhul see PHP kood tagastab <code>TRUE</code> (ainult ekspertidele)

en: Pages or PHP code
et: Lehed või PHP kood

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
et: Kui PHP valik on aktiivne, siis sisesta PHP kood %php vahele. Ole ettevaatlik, ebakorrektse PHP koodi käivitamine võib veebilehe katki teha.

en: Not customizable
et: Pole seadistatav

en: Restricted to certain pages
et: Piiratud teatud lehtedega.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
et: Hoiatus: Määra ainult usaldusväärsetele rollidele; see õigus mõjutab lehe turvalisust.
