StatCounter (7.x-2.0-rc1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Users
gl: Usuarios

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: HTTP request status
gl: Estado da petición HTTP

en: Fails
gl: Fallos

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
gl: O seu sistema ou a configuración da rede non lle permite a Drupal acceder a páxinas web, dando lugar a unha funcionalidade reducida. Isto podería deberse á configuración do seu servidor web ou á configuración de PHP, e debe ser resolto para poder descargar información sobre as actualizacións dispoñíbeis, ir buscar fontes de novas para agregar, acceder ao través de OpenID, ou utilizar outros servizos dependentes da rede.

en: Not restricted
gl: Sen restricción

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
gl: Páxinas nas que este código PHP retorne <code>TRUE</code> (só para expertos)

en: Pages or PHP code
gl: Páxinas ou código PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
gl: Si se escolle a opción PHP, insira o código PHP entre %php. Teña en conta ca execución de código PHP incorrecto pode inutilizar o seu sitio Drupal.

en: Not customizable
gl: Non personalizable

en: Restricted to certain pages
gl: Restrinxida a determinadas páxinas

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
gl: Advertencia: Proporcionar só os roles de confianza. Este permiso implica riscos de seguridade.
