StatCounter (7.x-2.0-rc1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Roles
ka: როლები

en: Users
ka: მომხმარებლები
