StatCounter (7.x-2.0-rc1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Privacy
kn: ಗೌಪ್ಯತೆ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ
