StatCounter (7.x-2.0-rc1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Users
pt: Utilizadores

en: Not restricted
pt: Não restringido

en: Restricted to certain pages
pt: Restringido a determinadas páginas

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
pt: Atenção: Dê a grupo de utilizadores de confiança somente; esta permissão tem implicações de segurança.
