StatCounter (7.x-2.0-rc1) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Users
sk: Používatelia

en: Privacy
sk: Súkromie

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Add tracking to specific pages
sk: Pridať sledovaniue na určené stránky

en: opt-in or out of tracking
sk: pristúpiť alebo nepristúpiť na sledovanie

en: Add tracking for specific roles
sk: Pridať sledovanie pre konkrétne kategórie

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
sk: Používatelia sú štandardne sledovaní, môžte však sledovanie zrušiť.

en: Enable user tracking
sk: Povoliť sledovanie používateľov

en: HTTP request status
sk: Stav HTTP požiadavky

en: Fails
sk: Zlyhalo

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
sk: Váš systém alebo sieťové nastavenie neumožňuje Drupalu prístup k webovým stránkam a výsledkom je jeho obmedzená funkčnosť. To môže byť spôsobené nastavením webového serveru alebo nastavením PHP. Obmedzenie sa prejaví v informáciách o dostupných aktualizáciách, čítačke správ, prihlasovaní cez OpenID alebo použitím služieb závislých na sieti.

en: Not restricted
sk: Neobmedzené

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
sk: Stránky, na ktorých tento PHP kód vráti <code>TRUE</code> (len pre odborníkov)

en: Pages or PHP code
sk: Stránky alebo PHP kód

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
sk: Ak je zvolený PHP kód, vkladajte kód medzi značky  %php. Zoberte na vedomie, že pri vložení chybného kódu PHP sa môžu stať vaše stránky nefunkčnými.

en: Not customizable
sk: Neprispôsobiteľný

en: Restricted to certain pages
sk: Obmedziť pre konkrétne stránky

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
sk: Upozornenie: Prideľujte len dôveryhodnej kategórii používateľov; toto oprávnenie má dôsledky na zabezpečenie systému.
