StatCounter (7.x-2.0-rc1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Roles
ne: भूमिका

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Tracking scope
ne: ट्र्याकिङ स्कोप
