State (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Help
el: Βοήθεια

en: OK
el: ΟΚ

en: State
el: Κατάσταση

en: authenticated user
el: πιστοποιημένος χρήστης

en: anonymous user
el: ανώνυμος χρήστης
