State (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Help
gl: Axuda

en: OK
gl: Aceptar

en: State
gl: Estado

en: seconds
gl: segundos

en: authenticated user
gl: usuario autenticado

en: anonymous user
gl: usuario/a anónimo/a

en: state
gl: estado
