State (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Help
ja: ヘルプ

en: State
ja: 状態

en: seconds
ja: 秒

en: authenticated user
ja: 認証済みユーザー

en: anonymous user
ja: 匿名ユーザー
