State (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Help
te: సహాయం

en: OK
te: సరే

en: State
te: రాష్ట్రం

en: authenticated user
te: అధీకృత వాడుకరి

en: anonymous user
te: అజ్ఞాత వాడుకరి
