State (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Help
es: Ayuda

en: State
es: Estado

en: seconds
es: segundos

en: Access Control
es: Control de acceso

en: authenticated user
es: usuario autenticado

en: anonymous user
es: usuario anónimo
