State (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Help
fi: Ohje

en: State
fi: Tila

en: seconds
fi: sekuntia

en: authenticated user
fi: sisäänkirjautunut käyttäjä

en: anonymous user
fi: anonyymi käyttäjä
