State (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Help
hu: Súgó

en: State
hu: Állapot

en: seconds
hu: másodperc

en: authenticated user
hu: azonosított felhasználó

en: anonymous user
hu: névtelen látogató

en: session
hu: munkamenet
