State (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Help
pl: Pomoc

en: State
pl: Stan

en: seconds
pl: sekundy

en: authenticated user
pl: użytkownik uwierzytelniony

en: anonymous user
pl: użytkownik anonimowy
