State (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Help
tr: Yardım

en: OK
tr: Tamam

en: State
tr: Durum

en: seconds
tr: saniye

en: authenticated user
tr: kayıtlı kullanıcı

en: anonymous user
tr: konuk kullanıcı
