State (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Help
vi: Trợ giúp

en: State
vi: Bang

en: seconds
vi: giây

en: authenticated user
vi: người dùng đã được xác thực

en: anonymous user
vi: người dùng ẩn danh
