State (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Help
de: Hilfe

en: State
de: Status

en: seconds
de: Sekunden

en: Access Control
de: Zugriffskontrolle

en: authenticated user
de: Authentifizierter Benutzer

en: anonymous user
de: Gast

en: state
de: Status
