State (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Help
ro: Ajutor

en: State
ro: Status

en: seconds
ro: secunde

en: authenticated user
ro: utilizator autentificat

en: anonymous user
ro: utilizator anonim
