State (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Help
sk: Pomoc

en: State
sk: Stav

en: seconds
sk: sekundy

en: authenticated user
sk: prihlásený používateľ

en: anonymous user
sk: anonymný používateľ
