State (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Help
uk: Довідка

en: OK
uk: Гаразд

en: State
uk: Стан

en: seconds
uk: секунд(и)

en: Access Control
uk: Контроль доступу

en: authenticated user
uk: авторизований користувач

en: anonymous user
uk: анонімний користувач

en: state
uk: стан
