State (7.x-2.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: authenticated user
bo: ཆོག་མཆན་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན

en: anonymous user
bo: གསང་མིང་སྤྱོད་མཁན
