State (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: user
et: kasutaja

en: Help
et: Abi

en: OK
et: Olgu

en: State
et: Olek

en: authenticated user
et: sisseloginud kasutaja

en: anonymous user
et: anonüümne kasutaja
