State (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: Help
eu: Laguntza

en: OK
eu: Ados

en: State
eu: Egoera

en: authenticated user
eu: erabiltzaile autentifikatua

en: anonymous user
eu: erabiltzaile anonimoa
