State (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: user
is: notandi

en: Help
is: Hjálp

en: OK
is: Í lagi

en: State
is: Fylki

en: authenticated user
is: auðkenndur notandi

en: anonymous user
is: Óskráður notandi
