State (7.x-2.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: user
ca: usuari

en: Help
ca: Ajuda

en: State
ca: Estat

en: authenticated user
ca: usuari autentificat

en: anonymous user
ca: usuari anònim
