State (7.x-2.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: user
hr: korisnik

en: Help
hr: Pomoć

en: OK
hr: U redu

en: State
hr: Država

en: authenticated user
hr: registrirani korisnik

en: anonymous user
hr: anonimni korisnik
