State (7.x-2.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: OK
nl: Ok

en: State
nl: Status

en: authenticated user
nl: geverifieerde gebruiker

en: anonymous user
nl: anonieme gebruiker
