State (7.x-2.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: Help
oc: Ajuda

en: OK
oc: D'acòrdi

en: State
oc: Estat

en: Access Control
oc: Contraròtle d'accès

en: authenticated user
oc: utilizaire identificat

en: anonymous user
oc: utilizaire anonime
