State (7.x-2.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: OK
kn: ಸರಿ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Access Control
kn: ನಿಲುಕಣಾ ನಿಯಂತ್ರಣ
