State (7.x-2.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Help
lv: Palīdzība

en: State
lv: Stāvoklis

en: authenticated user
lv: autentificēts lietotājs

en: anonymous user
lv: anonīms lietotājs
