State (7.x-2.2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: user
ru: пользователь

en: Help
ru: Справка

en: State
ru: Состояние

en: Access Control
ru: Контроль доступа

en: authenticated user
ru: авторизованный пользователь

en: anonymous user
ru: анонимный пользователь

en: state
ru: состояние
