State (7.x-2.3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: user
cs: uživatel

en: Help
cs: Nápověda

en: State
cs: Stav

en: authenticated user
cs: přihlášený uživatel

en: anonymous user
cs: anonymní uživatel
