State (7.x-2.3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Help
km: ជំនួយ

en: OK
km: យល់ព្រម

en: authenticated user
km: អ្នកប្រើ​ដែល​បាន​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ

en: anonymous user
km: អ្នកប្រើ​អនាមិក
