State (7.x-2.3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: user
lt: narys

en: Help
lt: Pagalba

en: OK
lt: Gerai

en: State
lt: Etapas

en: authenticated user
lt: patvirtintas narys

en: anonymous user
lt: anonimas
