State (7.x-2.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: user
ta: பயனர்

en: Help
ta: உதவி

en: OK
ta: சரி

en: authenticated user
ta: அனுமதிபெற்ற பயனர்

en: anonymous user
ta: பேரிலா பயனர்
