State (7.x-2.4) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: user
fa: کاربر

en: Help
fa: راهنما

en: OK
fa: موافقت

en: State
fa: وضعیت

en: authenticated user
fa: کاربر شناخته شده

en: anonymous user
fa: کاربر ناشناس
