State (7.x-2.4) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: user
hi: प्रयोक्ता

en: Help
hi: मदद

en: OK
hi: ठीक है

en: State
hi: अवस्था

en: authenticated user
hi: प्रमाणित सदस्य

en: anonymous user
hi: अज्ञात उपयोक्ता
