State (7.x-2.4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Help
ku: یارمەتی

en: OK
ku: باشە

en: authenticated user
ku: بەکارهێنەری ناسراو

en: anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو
