State (7.x-2.4) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: Help
ar: المساعدة

en: OK
ar: موافق

en: State
ar: الحالة

en: authenticated user
ar: مستخدم معرف

en: anonymous user
ar: مستخدم مجهول
